Про нас

Про нас

Олександр Чалий

Олександр Чалий

Надзвичайний і Повноважний Посол України. Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук. Голова Наглядової Ради Інституту глобальних трансформацій. Член Групи Мудреців ОБСЄ (OSCE Panel of Eminent Persons) та міжнародної комісії високого рівня «Євроатлантична безпекова ініціатива». З 1993 до 2008 року працював на дипломатичній службі. Був керівником Договірно-правового Департаменту МЗС України, членом Колегії МЗС України та головою делегації України на переговорах з Росією та Румунією з укладання базових політичних угод. Згодом призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України у Румунії. З 1998 до 2004 був першим заступником Міністра закордонних справ України та Державним секретарем МЗС України з питань євроінтеграції. У 2006-2008 рр. – заступник Глави Секретаріату Президента України з питань зовнішньої політики та Радник Президента України з питань зовнішньої політики. З 1 січня 2011 року – голова Наглядової Ради Інституту глобальних трансформацій.

untitled-1

Олексій Семеній

Олексій закінчив Інститут міжнародних відносин Київського Національного Університету ім.Шевченка (отримав дипломи бакалавра та магістра з відзнакою) і Коледж належного врядування ім..Карла-Фрідріха Гьорделера у Берліні. Він написав та успішно захистив свою дисертацію у Вестфальському Університеті ім..Вільгельма (м.Мюнстер. ФРН). Згодом працював в одній найбільших фінансово-промислових груп України та в Бундестазі Німеччини в рамках Міжнародної парламентської стипендії (IPS). Після цього його професійний досвід включає роботу у департаменті Зовнішньої політики Адміністрації Президента України та благодійному фонді «Відкритий світ». На сьогодні є директором Інституту глобальних трансформацій (Київ). Олексій Семеній є членом міжнародної групи EASI Next Generation (організована Фондом Карнегі), робочої групи з Придністров’я та міжнародної мережі молодих лідерів з питань безпеки у Євроатлантиці. Він приймав участь у розробці сценаріїв відносин Україна-ЄС до 2030 року і наразі є членом міжнародної групи з розробки сценаріїв розвитку України до 2030 року. Сфера його експертизи включає наступні питання: міжнародні відносини та геополітика; зовнішня та безпекова політика України; зовнішня, безпекова та внутрішня політика Німеччини, США, Росії та Китаю; європейська інтеграція та розвиток ЄС; нові типи загроз.

wd7_77421

Олександр Домбровський

Народний депутат України. Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Закінчив Вінницький політехнічний інститут, факультет автоматики і обчислювальної техніки та Інститут міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка, відділення міжнародних економічних відносин.

Захистив кандидатську дисертацію в Інституті світової економіки та міжнародних відносин при Національній Академії Наук України та здобув ступінь кандидата економічних наук.

Олександр Домбровський розпочав трудову діяльність з Вінницького політехнічного інституту, працюючи науковим співробітником науково-дослідницької частини кафедри. Згодом займав посаду Генерального директора Вінницького регіонального бізнес-центру; Директора підрозділу «ПМЗ-Захід» ДП «Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова».

У 2002 р. займав посаду Вінницького міського голови. Згодом очолював Вінницьку обласну державну адміністрацію. З 2012 по 2014 рр. – Народний депутат України, 7 скликання, Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин; з 2014 р. – Народний депутат України, 8 скликання, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки; позаштатний радник Президента України.

Отримав державну нагороду Заслуженого економіста України.